Saame tuttavaks!

Oleme Eestis inimkapitali juhtimise vallas kõige pikaajalisema kogemusega konsultatsioonifirma, asutatud 1990. aastal Tartus. Täna oleme keskendunud talendijuhtimisele – juhtide ja spetsialistide leidmisele, hindamisele, arendamisele ja hoidmisele. Me tunneme erinevate valdkondade talente, oskame hinnata nende sobivust ja potentsiaali. Aitame talentidel saada teadlikumaks iseendast, oma võimalustest ja teiste arendamisest. Meil on põhjalik ülevaade Eesti palgaturust.

Meie kliendid on  tegevad erinevates sektorites üle Eesti.  Meid inspireerivad juhid, kes teadlikult ja eesmärgipäraselt investeerivad oma inimestesse. Suurimat rahuldust pakub koostöö, mille tulemusena ühildatakse talentide ootused organisatsiooni eesmärkide ja vajadustega.

Pea kahekümne viie tegevusaasta jooksul on Fontese ümber koondunud inimeste ja organisatsioonide arendamise parimate ekspertide võrgustik - koostöös nendega saame pakkuda parimaid võimalikke lahendusi. Oma rahvusvaheliste partnerite kaudu tagame klientidele kõrge kvaliteediga teenuse kõikjal maailmas.

Me hindame kõrgelt usalduslikke koostöösuhteid, loovust ja rangeid eetikastandardeid.