Kiidunurk

Kliendid meist

„Koostöö Fontese ja Ericssoni vahel on olnud pikaajaline ja tegus. Fontes on olnud suunanäitajaks, kaasamõtlejaks ja hinnatud koostööpartneriks  meie tipp- ja keskastmejuhtidele erinevates inimeste juhtimisega seotud valdkondades. Vaatame tunnustavalt Fontese professionaalsete partnerite  poole kui räägime mentorluse,  coachiva juhtimisstiili ja  karjäärinõustajamise kasutuselevõtust oma organisatsioonis. Hindame kõrgelt Fontese panust Ericssoni järelkasvuprogrammidesse, kus oluline koht olnud asjatundlikel, motiveerivatel koolitustel ja karjäärinõustamistel.
Fontese tegemistele annab suure väärtuse terviklik lähenemine talendijuhtimise valdkonnale, kus meie silmis ollakse teenuses tipptasemel. Samuti oleme teinud koostööd palgasüsteemide arenduses, palgaturgu puudutava konsultatsioonides ja ülevaadetes, kus ollakse asendamatuks partneriks.
Teame kuhu pöörduda, kui vajame strateegilist partnerit talendijuhtimise teemadel. See on Fontes, kes hoomab kliendi vajadusi, valmisolekut ja pakub omalt poolt parima professionaalse teenuse.“

Ülle Matt, Ericsson Eesti

„SOS Lasteküla Eesti Ühing on Fontesega teinud koostööd nii palgauuringute, personaliotsingu kui ka koolituste valdkonnas. Koostööd on alati iseloomustanud Fontese poolne kõrge professionaalsus. Koostöös Fontesega korraldasime SOS ema-mentoritele mentorluse alase koolituse, millega osalejad jäid väga rahule. Üks koolitusel osalejatest ütles: “Sain kahe koolituspäeva jooksul Fontese koolitajalt rohkem praktilisi oskusi ja teadmisi kui varem läbitud aastase koolitusprogrammi jooksul.” SOS Lasteküla Eesti Ühingul on plaanis Fontesega koostööd kindlasti ka edaspidi jätkata.“

Signe Toom, SOS Lasteküla

„Hindan Fontest asjatundliku partnerina, kelle trumpideks on hea turutundmine, ettevõtte ja äri tajumise oskus, lubadustest kinnipidamine ja meile väga olulise näitajana tegutsemise kiirus. Fontese peale võib kindel olla. Kliendina tunnen, et ei osta Fonteselt mitte tooteid ja teenuseid, vaid paindlikke lahendusi, mis sünnivad koostöös. Fontese tiimi konsultandid on oma ala professionaalid. Saku Õlletehasel on positiivsed koostöökogemused Fontesega nii personaliotsingu, töötajate hindamise ja arendamise kui palgakonsultatsioonide osas.“

Ave Kala, Saku Õlletehas

„Fontese valisime koostööpartneriks kui parima kvaliteedi ja hinnasuhtega meile vajaliku teenuse pakkuja, muidugi toetusime ka arvukatele  positiivsetele referentsidele erinevatelt era- ja avalikusektori organisatsioonidelt. Oleme saanud asjatundlikku abi palgasüsteemi väljatöötamisel, sealjuures töödele palgapositsioonide määramisel ja palgastruktuurile palgavahemike leidmisel. Kuna meie organisatsiooni osad tööd vastavad avaliku teenistuse ja osad erasektori tööperedele, siis on Fontes oma meeskonnaga võimaldanud leida palgaturuvõrdluse erinevate palgauuringute tulemuste põhjal.

Fontese meeskonda iseloomustab professionaalsus, paindlikkus ja kiirus. Nad on usaldusväärsed, võite kindlad olla, et neile usaldatud  andmed on turvaliselt hoitud.“

Anne-Ly Mendel, Eesti Haigekassa

 

„Eastman Specialties OÜ on Fontesega koostööd teinud juba mitmeid aastaid.
Eastman värbas aastatel 2013 ja 2014  hulgaliselt inimesi ning see andis võimaluse Fontese tiimiga palju koos töötada. Mis teevad Fontese meeskonna eriliseks:

*Töösse suhtumine – positiivne ja pealehakkamist täis lähenemine.

*Vastukaja – tiim hoiab kinni tähtaegadest ja vahe-eesmärkidest. Tagasiside andmine ja hetkeolukorrast teavitamine on prioriteet. Tiim järgib oma töös kindlat struktuuri, mis annab partneritele hea ülevaate, miks ja kuidas Fontes midagi teeb.

*Professionaalsus – meile meeldib, et Fontes õpib tundma ja süveneb kliendi vajadustesse enne, kui neile võimaliku lahenduse pakub.

*Paindlikkus  ja valmisolek kliendi vajaduste täitmiseks.

Fontese tiim on tõestanud, et tänapäeva ärimaailmas on kõik võimalik ja võimatuna tunduvatele ülesannetele leiduvad siiski lahendused.
Fontese tiim on alati ületanud meie ootusi ja me ootame koostöö jätku nendega. Eastman soovitab Fontest, kui usaldusväärset partnerit.“

Jevgenia Mishkins, Eastman

 

"Fontesel on tugev kontaktide võrk executive search’iks Baltikumi ettevõtetes."

Ülo Adamson, TRIGON Capital

 

"Ligikaudu seitse aastat tagasi oli meil Favoris periood, kus võtsime lühikese ajaga  tööle palju inimesi. Meil oli raskusi värskete kaastöötajate organisatsiooni sulatamisega ning uute tulijate ja vanade olijate vahel kippus olema liiga vähe mõistmist. Sel ajal mõtlesin palju probleemile, kuidas oleks võimalik saavutada selline ideaalilähedane olukord, mis võimaldaks paigutada õiged inimesed õigetele kohtadele, leida neile kõige sobivamad tööülesanded ning motiveerida neid igapäevast tööd tegema. Selline eesmärk tundus  täitmiseks ilmvõimatu.

Mõned aastad hiljem pöördusin sarnase jutuga Fontese poole. Nende vaade asjale oli kohe positiivne. Nad olid valmis tegelema rätsepatööga ja koostöös kirjutasime kokku projekti koolitus- ja nõustamistoetuse saamiseks.

Meie tihe koostöö on tänaseks kestnud mitu head ja tulemusrikast aastat. Oleme koolitanud, kasutanud nõustamist ja värbamisteenust. Selle aja jooksul on Tiiu Allikvee ja Piret Jamnes meie organisatsiooni põhjalikult tundma õppinud. Suhtlemisel pole vaja tunda valehäbi ning me saame kiireid ettepanekuid meie vajaduste lahendamiseks.

Kogu koostöö krooniks on valminud meie oma personali hindamiskeskus, mis viib meid sammu lähemale olukorrale, kus inimestel on sobiv töö ja neile meeldib seda teha. Õnnelikud töötajad võimaldavad luua meil tõhusa ja arenemisvõimelise organisatsiooni."

Almar Proos, Favor