Lõppes esimene Internal Coachingu programm

17. aprillil 2014 lõppes esimene Fontese Internal Coachingu programm, mis koosnes kokku neljast moodulist ja kestis märtsist aprillini.  Tegemist oli esimese organisatsioonisiseste  coachingu-/mentorlusprogrammide koordinaatorite väljaõppeprogrammiga Eestis.

Koolitusgrupis osales 7 inimest ning keskenduti järgmistele teemadele: kuidas sisemine coachingusüsteem aitab organisatsiooni eesmärke täita, mis on internal coachi roll ettevõttes, missugune võiks olla programmi kommunikatsioonistrateegia, kuidas komplekteerida osalejate gruppe ja koolitada välja coachid, kuidas moodustada coachingupaare, mis on programmi koordinaatori peamised ülesanded, kuidas hinnata programmide tulemusi ja mis on sisemiste programmide läbiviimise peamised riskid ning ohukohad. Koolituse viisid läbi Certified Business Coachid Tiiu Allikvee ja Piret Jamnes. Programmi koordinaator oli Signe Unt.

Internal Coachingu programmi I lend

Fontese I Internal Coachingu programmi lõpetajad:

 

Annika Kaseorg, Ericsson Eesti AS

Kadri Arraste, Volvo Estonia OÜ

Karin Israel, Ericsson Eesti AS

Kristiina Siilivask, Stockmann AS

Peeter Kodar, Santa Maria AS

Teele Saarma, Swedbank AS

Tiina Mõrd, Tallinna Linnavalitsuse Haridusosakond

 

Järgmine Internal Coachingu programm toimub 2014 aasta lõpus. Fontes on valmis läbi viima samal teemal ka sisekoolitusi ja konsultatsioone ettevõtetes.

Lisainfo koolituse läbiviijatelt: Tiiu Allikveelt või Piret Jamneselt. Registreerumine: signe.unt@fontes.ee.