Mitu Fontese tunnistusega mentor-koolijuhti on praeguseks Eestis?

Õige vastus on 31. Selle aasta aprillikuus alustas Innove koordineerimisel Fonteses mentorluse teekonda II lend ehk 16 haridusjuhti. Mentorluse populaarsus kasvab jätkuvalt ning kõigil osalejatel tuli seetõttu läbida tõsine kandideerimisvoor. Eelmise haridusjuhtide mentorprogrammi lõpetas edukalt 15 mentorit.

Programmi läbinud mentor osales kokku 8-s töötoas, kohtus 3-4 korda menteega teisest haridusasutusest, tegeles eneseanalüüsi ja lugemisega ning sai arutada enda jaoks olulisi teemasid Fontese coachiga individuaalsel coachingusessioonil ning kolleegidega töötubades. Viimases töötoas näitasid kõik oma mentorioskusi üllatuskülalistest menteede peal ja kaitsesid oma mentorprojekti.

Täname kõiki osalejaid aktiivse ja pühendunud osalemise eest!

 

II lend koolijuht-mentoreid:

Angela Reinart, Arvo Pattak, Erli Aasamets, Heidi Uustalu, Igmar Matto, Kaider Vardja, Liina Palu,Liivi Lindemann, Maiu Plumer, Merike Kaste, Rein Oselin, Sirje Kautsaar, Tea Välk, Tõnu Erin, Virge Ong, Ülle Ojamäe.

 

Koolitaja Tiiu Allikvee: „Igal programmil ja koolitusgrupil on „oma nägu“. II Mentorite programmi vilistlased jäävad meelde oma kirgliku soovi ja õhinaga õppida ja katsetada uusi asju, julgusega panna lauale enda jaoks olulisi teemasid ning oma mitmekesise ja inspireeriva loovusega mentorlusprojektide kaitsmisel.  Koolitajana juba ootan meie jätkukoolituspäevi uuel hooajal!“

Koolitaja Piret Jamnes: „Koolijuhid osutusid kiireteks õppijateks ja üllatas, et nende hulgas oli palju nö naturaalse talendiga mentoreid. Mõni grupiharjutus, kus osalejad panid lauale nii huvitavad teemad, et grupp neid kuuldes alguses mitmeks sekundiks vakatas, on siiamaani meeles. Oli tähendusrikkaid momente.“

 

2017.a on alustamas III koolijuhtide lend Mentorite programmis, tule Sinagi!

 

Tea Välk enda tehtud nukukestega.

Arvo Pattak'i mentorprojekti esitlus: "Mentor ja mentee".

Liina Palu mentorprojekti kaitsmas.

 

II lennu mentorid koos koolitajate ja Innove esindajatega.