Fontes on Merceri koostööpartner

 

Fontes Palgakonsultatsioonidel on teile häid uudiseid!

Alates 2013. aastast on Fontes Palgakonsultatsioonid Eestis ametlikuks partneriks Mercer LLC-le. Mercer kuulub Marsh & McLennan Companies korporatsiooni, mis tegeleb erinevate professionaalsete ärikonsultatsioonidega maailmas.

Koostöös Merceriga viib Fontes Eestis läbi Mercer’i TRS (Total Remuneration Survey) nimelist palgauuringut. TRS-i näol on tegemist enam kui 120 riigis ühtse metoodika alusel läbi viidava palga- ja kompensatsiooni-uuringuga, mis pakub põhjalikku informatsiooni töötajatele pakutavatest tasusüsteemidest, s.h. infot palga, soodustuste ja ametiautode kohta. Mercer’i TRS palgauuringu klientideks on eelkõige rahvusvahelised korporatsioonid ja suured kohalikud organisatsioonid, mis tegutsevad ka väljaspool Eestit.

Jätkuvalt viib Fontes juba 18. aastat läbi parima turukatvusega Fontese Eesti Palgauuringut. Mercer’i TRS uuringu näol pakutakse lisaväärtust organisatsioonidele, kes lisaks kohalikule palgainfole vajavad rahvusvahelist võrdlust tasusüsteemide ülesehituses ning võimalust kõigis korporatsiooni organisatsioonides kasutada ühtset ametikohtade hindamise süsteemi ja palgaturuvõrdluse metoodikat.

Irja Rae

Juhatuse liige

irja.rae@fontes.ee