Fontese coachingu programm 2014

Kuidas aidata teisel areneda? Kuidas aidata teisel saada rahulolevamaks ja tõhusamaks professionaaliks? Kuidas efektiivselt juhendada? Kuidas saada lahti kiusatusest pakkuda probleemidele valmis lahendusi? Kuidas juhendada õigeid küsimusi küsides?

Sihtgrupp: Juhid ja personalijuhid.

Eesmärk: Anda praktilisi oskusi coachingust ja juhendavast juhtimisest.

Teemad:                    

  • Coachingu põhimõtted ja head tavad.
  • GROW mudel.
  • Erinevad coachingu-meetodid ja nende kasutamine.
  • Coachiv stiil juhtimisel.

Programm koosneb 5 töötoast ja praktikast, iga osaleja saab proovida programmi vältel olla nii coachi kui coachee rollis. Kõigile programmis osalejatele viiakse läbi personaalne isiksuseprofiili analüüs ja antakse individuaalselt tagasisidet ning praktika osas on võimalik kasutada tugiisikut.

Koolitajad:  Fontese vanemkonsultandid Piret Jamnes ja Tiiu Allikvee (sertifitseeritud Business Coach´id/Firework Career Coach´id).

Töötoad: 26.veebruar, 27. veebruar, 14.märts, 10.aprill, 15.mai kell 10.00 – 16.00.

Koolituse koht:  Fontes, Sepapaja 6, Tallinn (Ülemiste City).

Hind: 1700 eurot +km, enne 31.jaanuarit registreerunutele kehtib soodushind 1530 eurot +km.

Koolituse hind sisaldab töötubades osalemist, isiksuse küsimustiku täitmist ja individuaalset tagasisidet, koostööd tugiisikuga, õppematerjale, lõunat ja kohvipause ning tunnistust.

Osalemiseks palume Teil registreerida end hiljemalt 10.veebruariks 2014, andes enda soovist teada e-maili teel: signe.unt@fontes.ee ja lisainfo telefonil 6277 072.